Blog

Den padesátý třetí aneb Jirkův joker a co se stalo v Kennedy Meadows zůstane v Kennedy Meadows

Dnešní den je jeden z těch, který se nehodí na stránky papíru a tak Jirka využil svého Jokera a začneme tím, že po čtvrté odpolední jsme vyrazili směrem trail. Po ani ne dvou mílích jsme narazili na moc milého pána s paní a jejich trail magic. Dost jsme se nasmáli nad historkami z minulého večera a návštěvy našich krajanů. Je vidět, že komunikační prostředky nejsou třeba a ani v lese se nic neutají.

Pinnacle, jak zní trail jméno pána mi navíc vymyslel trail jméno. Zatím jsem použivala vlastní nebo Seafox a bránila jsem se nápadům jako “bear magnet”, protože do lesa s tím, že se mi říká magnet na medvědy opravdu jít nechci. Pinnacle odvětil, že jsem jednoduše “Bear babe”, takže medvědí holku beru a ode dneška se zapisuji do registrů jako B.B. Jirka je již nějakou dobu Sox, což je přesmyčka socks, protože není ráno, kdy bychom nehledali nějaké ponožky. Ještěže má jen troje.

Za další dvě míle stavíme stan, na pro mne zatím nejkrásnějším místě u řeky. Přímo zbožňuji zvuk vody a tady je tak hlasitý, že se někdy skoro neslyšíme, což nemusí být nutně na škodu. Žertuji. Neodoláme ani jeden a v řece se koupeme a po šesti týdnech v poušti je to neuvěřitelná změna, kterou si neskutečně užíváme. Také cvičím na rovném místě a když večer usínám se čtečkou před očima, říkám si, že by život nemohl být krasnější. Čeká nás převýšení přes tři kilometry, ale to mě momentálně vůbec netrápí.

fotky ke dni 53. na

https://www.instagram.com/seafox_yoga/

Napsat komentář